Kurumsal

Çağla Gravür San. ve Tic. Ltd. Şti.

Çağla Gravür 2011 yılında kurulmuş ve baskı makinalarında kullanılan şablonları müşterinin isteği üzerine fason olarak lazer makinaları ile işleyen bir firmadır.

Çağla Gravür bünyesinde desen dairesi de bulunmaktadır. Bu sayede lazer işlemi öncesinde desen seçimi ve hazırlığı da yapılmaktadır. Piyasada yeni desenler isteyen müşterileri için ise özel desen tasarımları yapmaktadır.

Çevre dostu olan firmamızın geri dönüşümüne verdiği önem doğrultusunda bünyesine soldurma makinaları da katmıştır. Bu sayede kullanılmış olan şablonları soldurup tekrar kullanılır hale getiriyoruz ve bu işlemi bir şablon için tam 6 defa yapabiliyoruz. Bu hizmet ile hem paranız cebinizde kalıyor hem de çıkarılması zor ve pahalı bir maden olan nikel tüketimini azaltarak çevreye verilen zararı minimalize etmiş oluyoruz.

Kurulduğu günden bugüne kadar piyasaya giren her yeniliği işletmesine getirip en iyi hizmeti en iyi kalite ile siz değerli müşterilerine vermektedir. İç piyasa da 50 dan fazla müşteri portföyüne sahip Çağla Gravür, dış piyasada ise 7 farklı iş ortaklığına ev sahipliği yaparak ülkesinin ihracat tarafına da katkıda bulunmaktadır.