Hizmetler

Rotasyon Desen Çalışmaları

Desenleriniz müşteri ve firmamız arasındaki etik kurallar çerçevesinde itina ile çizilip değerli müşterilerimize mail gönderilerek onay alındıktan sonra teslimatları yapılmaktadır.

Tecrübeli elemanlarımızın hassasiyetiyle oluşturulan desenler yine aynı hassasiyet ile Lazer gravür sisteminde hazır hale getirilmektedir.


Rotasyon Şablon Çalışmaları

İtina ile çizilip onaylanan desenler piyasa ihtiyaçları dahilindeki 64.0, 81.9, 91.4 ve 101.8 mm ölçülerindeki şablonlar, tecrübeli elemanlarımız tarafından laklaması yapılarak yüzeylerine ileri teknoloji makinalarımızla gravür işlemi yapılmaktadır. Gravür işlemi yapılan şablonlar kontrol edildikten sonra hızlı ve güvenli bir şekilde siz değerli müşterilerimize ulaşmaktadır.


Şablon Soldurma

Şablon soldurma işlemi ülkemizin tüm sanayi tesislerinden gelen 64.0, 81.9, 91.4 ve 101.8 raport şablonları hasssiyetle soldurmakta ve şablonun durumuna göre beş defaya kadar kullanılabilmektedir. Bu müşterilerimizin ekonomik olarak menfaatine olduğu gibi aynı zamanda yurt dışına döviz çıkışını da önlediği için ülke ekonomisine de katkıda bulunmaktadır.

Aynı zamanda şirketlerin maliyetlerini de düşünen ÇAĞLA GRAVÜR her çapta 3500 mm’ye kadar tüm şablonları basınçlı su ile soldurarak yeniden kullanılabilir hale getirilmektedir.